O nas

O portalu
Portal Biala24 oficjalnie swoją działalność rozpoczął 5 stycznia 2009 roku. Nasz serwis na bieżąco informuje Państwa o wydarzeniach z Białej Podlaskiej i regionu. Proponujemy mieszkańcom południowego Podlasia coś zupełnie nowego. Prócz zdjęć do artykułów umieszczamy również materiały wideo.

Naszym czytelnikom proponujemy aktualny repertuar kin, informujemy o wydarzeniach miejskich, jak również o tych z regionu. Naszym czytelnikom polecamy także nasz fanpage na facebook’u: https://www.facebook.com/biala24  i instagram: https://www.instagram.com/portal_biala24/ . Tylko u nas najszybciej dowiedzieć możecie się o wypadkach i utrudnieniach ruchu.

Reklama
Dla naszych potencjalnych reklamodawców proponujemy bogaty wachlarz reklam. Od form banerowych, po wizytówki w specjalnie przygotowanym katalogu firm.

Jesteśmy pierwszym takim medium w naszym regionie! Już dziś dołącz do naszych czytelników

Biala24 – www.bp24.pl – Wszystko co istotne

Patronat medialny:
Organizatorom imprez proponujemy objęcie wydarzenia patronatem medialnym przez portal Biala24. Z naszej strony oferujemy medialną promocję poprzez publikację artykułów informujących o imprezie, a także emisję bannera reklamowego związanego z wydarzeniem.

W zamian oczekujemy od organizatora umieszczenia logo na publikacjach związanych z imprezą, możliwość umieszczenia bannera reklamowego na terenie imprezy. W przypadku wydarzeń biletowanych oczekujemy przekazania wejściówek, które nasi czytelnicy będą mogli zdobyć w konkursach.

W kwestii patronatu prosimy pisać na adres e-mail: [email protected].