Planowana jest wymiana zasuw selekcyjnych na sieciach wodociągowych

  • 23.02.2021, 15:36
  • Natalia Laszuk
Planowana jest wymiana zasuw selekcyjnych na sieciach wodociągowych fot. Archiwum Gmina Wisznice.
Prace będą prowadzone w ramach realizowanego projektu modernizacji infrastruktury wodno-kanalizacyjnej i spowodują przerwy w dostawie wody w miejscowościach zaopatrywanych z naprawianego ujęcia.

Od jutra (24 lutego) do piątku (26 lutego) planuje się wymianę zasuw sekcyjnych na sieciach wodociągowych wodociągu Horodyszcze. Przerwy w dostawie wody będą w następujących miejscowościach: Horodyszcze, Polubicze, Łyniew, Marylin, Dołholiska, Ratajewicze.

Prace będą odbywać się w godzinach 8.00-16.00.

Jutro (24 lutego) będzie przerwa w dostawie wody w miejscowościach: Polubicze Wiejskie I, Polubicze Wiejskie II, Polubicze Dworskie oraz w Horodyszczu częściowo ul. Folwark. W czwartek (25 lutego) przerwa w dostawie wody będzie w miejscowościach Horodyszcze, Łyniew, Marylin, Dołholiska, Ratajewicze. W piątek (26 lutego) przerwa w dostawie wody w Horodyszczu od końca ul. Parczewskiej w stronę ul. Folwark oraz ul. Folwark, ul. Górnicza, ul. Polna.

 

 

 

Natalia Laszuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe