Weź udział w konkursie lub obejrzyj powiatowy przegląd online

  • 25.02.2021, 15:54
  • Natalia Laszuk
Weź udział w konkursie lub obejrzyj powiatowy przegląd online fot. Archiwum
Jak co roku Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w przeglądzie pieśni wielkopostnych oraz konkursie na palmę i pisankę wielkanocną. W tym roku odbędzie się jednak w nieco zmienionej formie.

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Wójt Gminy Sosnówka oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sosnówce zapraszają do wzięcia udziału w VII Powiatowym Przeglądzie Tradycji Wielkanocnych, który odbędzie się 21 marca o godzinie 14 w Szkole Podstawowej w Sosnówce.

Tegoroczna edycja, z uwagi na sytuację epidemiologiczną, odbędzie się formie on-line i będzie transmitowana na facebooku Gminnego Ośrodka Kultury w Sosnówce.   

Regulaminy konkursów oraz karty zgłoszeniowe można znaleźć na stronie internetowej GOK Sosnówka.

Natalia Laszuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe