Droga doczeka się remontu

  • 26.02.2021, 13:17
  • Karolina Jaszczuk
Droga doczeka się remontu fot. Gmina Kodeń (fb)
Samorządowcy spotkali się, by omówić planowany remont drogi wojewódzkiej przebiegającej przez gminę. Prace mają rozpocząć się jeszcze w tym roku.

W gminie Kodeń odbyło się spotkanie z udziałem mgr inż. Pawła Szumery, dyrektorem Zarządu Dróg Wojewódzkich oraz Jerzego Trocia, wójta . Panowie spotkali się, by rozmawiać na temat remontu drogi wojewódzkiej nr 816, która przebiega przez gminę.

Wśród wspólnych planowanych działań na lata 2021 oraz 2022 znajdzie się remont na odcinkach Dobratycze - Kostomłoty i Kostomloty- Kodeń. Planowany jest również remont ulicy Rynek w centrum Kodnia wraz z budową odpływów na deszczówkę.

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe