Kolejna droga inwestycja w gminie

  • 26.02.2021, 13:29
  • Natalia Laszuk
Kolejna droga inwestycja w gminie fot. Gmina Leśna Podlaska (FB) Ewa Szałachwiej, dyrektor departamentu PROW oraz Paweł Kazimierski, wójt gminy.
Wójt gminy wraz ze skarbnikiem podpisali umowę o przyznanie pomocy finansowej na realizację projektu. Celem inwestycji jest przede wszystkim modernizacja oczyszczalni ścieków.

Wczoraj (25 lutego) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego Paweł Kazimierski, wójt gminy Leśna Podlaska wraz z Agnieszką Sawczuk, skarbnik gminy podpisali umowę o przyznanie pomocy finansowej na realizację projektu pod nazwą „Gospodarka wodno-ściekowa w Gminie Leśna Podlaska” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na kwotę 2 677 746,90zł. 

Inwestycja polega na modernizacji oczyszczalni ścieków, budowie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej wraz z przyłączami oraz zakupie zestawu asenizacyjnego. 

 

 

Natalia Laszuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe