Rozwijaj swoje umiejętności i wygraj tablet

  • 26.02.2021, 14:57
  • Karolina Jaszczuk
Rozwijaj swoje umiejętności i wygraj tablet fot. archiwum
Międzyrzecka biblioteka bierze udział w projekcie "Sieć na kulturę w podregionie bialskim". Uczestnicy mogą wygrać tablet.

Projekt ma na celu podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników instytucji kultury (GSIK) poprzez organizację szkoleń oraz dostęp do materiałów edukacyjnych, rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i  młodzieży w  wieku 10-18 poprzez prowadzenia atrakcyjnych i  perspektywicznych zajęć oraz wyposażenie placówek GSIK w  sprzęt niezbędny do organizacji zajęć i  warsztatów.

W ramach niego organizowane będą bezpłatne, cykliczne zajęcia skierowane do dzieci i młodzieży oraz ich rodziców i opiekunów. "Kompetencje Medialne" będą odbywały się online. Rozpoczną się 18 marca, a zakończą 18 czerwca. Zgłoszenia przyjmowane są do 4 marca w MBP w Międzyrzecu Podlaskim i pod numerem telefonu  83 371 27 03.

Uczestnicy nie tylko poznają nowe, przydatne narzędzia cyfrowe, zawiłości netykiety oraz nauczą się rozpoznawania treści nieprawdziwych. Podczas zajęć do wygrania będzie tablet.

 

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe