Podziwiaj nadbużański krajobraz na fotografii

  • 01.03.2021, 10:06
  • Karolina Rojek
Podziwiaj nadbużański krajobraz na fotografii fot. archiwum
Okolice Bugu są jednymi z najbardziej malowniczych w naszym regionie. Już wkrótce mieszkańcy Białej Podlaskiej i okolic będą mogli podziwiać zdjęcia z pleneru zorganizowanego na terenach przełomu rzeki. Wystawę będzie można zobaczyć w bialskiej galerii.

Plener nad Bugiem odbył się w dniach 13-18 września. Brało w nim udział 37 fotografów z Polski, Białorusi i Niemiec. Efekty spotkania będzie można podziwiać na wystawie "Podlaski Przełom Bugu 2020" od 5 marca do 30 kwietnia w Galerii I Piętro Strefa Sztuki w Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przy ulicy Warszawskiej 11 w Białej Podlaskiej w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

Karolina Rojek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe