Rozpoczynają się prace przy tunelu. Będą utrudnienia w ruchu pieszym i kołowym

  • 02.03.2021, 12:29
  • Karolina Jaszczuk
Rozpoczynają się prace przy tunelu. Będą utrudnienia w ruchu pieszym i kołowym fot. archiwum
Rozpoczyna się budowa dojazdów w ciągu ulic Lubelskiej i Witoroskiej. W związku z tym pieszych i kierowców czekają utrudnienia i zmiana organizacji ruchu.

Już w czwartek (4 marca) Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A. rozpocznie dalsze prace przy budowie dojazdów do tunelu. Od tego dnia odcinek chodnika na ulicy Witoroskiej od skrzyżowania z ulicą Gromadzką do przejazdu kolejowo-drogowego będzie całkowicie zamknięty dla ruchu pieszego. Nie przejdziemy również odcinkiem między drogą tymczasową po stronie południowej.

Utrudnienia w ruchu pojazdów wystąpią na ulicy Witoroskiej. Pasy będą zwężone, a prędkość ograniczona.

 

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stefa
Stefa 08.03.2021, 20:34
Skończcie z tym "tunelem" !!!! To wiadukt !!! Czy wam oczy bielmem zaszły ?!?!?!?
Eliasz Gertner
Eliasz Gertner 07.03.2021, 19:46
To inwestycja PKP, więc ziobro zaskoczenia. W Lublinie PKP już 4 lata ślimaczy się z remontem wiaduktów na ul. Diamentowej i Janowskiej. Mieszkańcy są wściekli, zwężenia i wahadła to codzienność.
Zastanawiam się
Zastanawiam się 05.03.2021, 16:04
Zastanawiam się jaka jest szerokość ulicy pod wiaduktem, może ktoś wie?
tunelarz
tunelarz 05.03.2021, 08:16
Od poniedziałku na terenie budowy cały czas "kręcą się" pracownicy Wykonawcy. Przez ten czas udało im się wstawić kilka tymczasowych znaków, namalować tymczasowe przejście i rozebrać kilka metrów chodnika.
Jak w takim tempie to będzie realizowane to jest szansa że za parę lat skończą :)
Hehe
Hehe 04.03.2021, 20:14
Ile to już lat....
piotr
piotr 06.03.2021, 12:15
4 XDD...
Xyz
Xyz 03.03.2021, 16:32
Mogliby w końcu to skończyć, bo po ich robotach przy zmianie torów, to ten przejazd trzeba 5km/h przekraczać...
mati88
mati88 04.03.2021, 10:54
To presto że ułożono stare płyty na przejeździe przy wymianie torów ponownie
olo
olo 03.03.2021, 14:02
Ten wiadukt powinien być już dawno skończony teraz należy te tory zablokować bo dlaczego obywatele z naszego regionu maja tracić czas , zdrowie, paliwo i pieniądze stojąc przed szlabanami a inni dorabiają się na transporcie .To jest banda ,a ta sama sytuacja dotyczy drugiego przejazdu .Cała ta inwestycja powinna być wykonana i bardzo szybko na koszt państwa bo państwo czerpie korzyści z tego torowiska
mike
mike 03.03.2021, 13:51
paranoja, w 3 lata w Warszawie w samym centrum powstał najwyższy budynek w Polsce, a u nas w Białej 4 lata będziemy budowali wprosty wiadukt. bravo
Obserwator
Obserwator 02.03.2021, 22:32
Droga Redakcjo, mogła byś zamieścić aktualną fotkę na czołówkę, od czasu zrobienia tej fotografii minęły pewnie już ze dwa lata.
Driwer
Driwer 09.03.2021, 09:08
Co maja fotografowac ten basen pod torami? Hahaha
kaka
kaka 02.03.2021, 18:44
Z tego co pamiętam, to te "roboty miały być "wykonane" w 2020 roku !!!!! "chwała" naszym "żądzicielom" !!!!! To był priorytet a między czasie ta firma robiła kokosy na łatwiejszych robotach !!! Ludzie... żyjemy w porąbanym kraju !!!
mati88
mati88 02.03.2021, 14:55
Tunel jest na ursynowie a to jest wiadukt szanowna redakcjo
gość