Kontrolowali z okazji Dnia Kobiet

  • 09.03.2021, 14:43
  • Karolina Jaszczuk
Kontrolowali z okazji Dnia Kobiet fot. KMP Biała Podlaska
Bialska drogówka kontrolowała kierujące kobiety z okazji ich święta. Policjanci promowali bezpieczeństwo i nagradzali panie kwiatami.

Wczoraj (8 marca) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej przeprowadzili akcję pod nazwą „Dzień Kobiet na drodze”.  Podczas kontroli mundurowi zwracali szczególną uwagę na bezpieczeństwo pań, zapięte pasy, stan techniczny pojazdów, a także trzeźwość kierujących.

- Paniom, które jechały zgodnie z przepisami poza wręczonymi kwiatami policjanci przekazywali również słowa uznania za bezpieczną jazdę. Natomiast te Panie, które popełniły drobne wykroczenia mogły liczyć również na większą wyrozumiałość mundurowych. W każdym jednak przypadku funkcjonariusze przypominali jak ważne jest przestrzeganie obowiązujących przepisów zwracając uwagę na to, że każde nawet najdrobniejsze przewinienie na drodze może nieść ze sobą poważne konsekwencje. - pisze komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

 

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe