Prezesi bialskich wodociągów odwołani. Stery przejmuje kobieta

  • 15.03.2021, 15:33
  • Karolina Jaszczuk
Prezesi bialskich wodociągów odwołani. Stery przejmuje kobieta fot. nadesłane
Dzisiaj (15 marca) otrzymaliśmy informację o odwołaniu prezesa oraz wiceprezesa bialskiej spółki WOD-KAN. Ich obowiązki przejmie mgr inż. Agnieszka Baczyńska.

Dzisiaj (15 marca) odbyło się spotkanie rady nadzorczej Bialskich Wodociągów i Kanalizacji "WOD-KAN", na którym odwołano Janusza Bystrzyńskiego, dotychczasowego prezesa oraz Ernesta Jaroszka, wiceprezesa.

- Na tym samym posiedzeniu na nowego prezesa firmy rada wybrała panią Agnieszkę Baczyńską. Nowa pani prezes obejmie swoje stanowisko od 16 marca br. Zarząd spółki będzie od tego dnia jednoosobowy. - informuje Gabriela Kuc-Stefaniuk, rzecznik miasta.

Mgr inż. Agnieszka Baczyńska jest bialczanką, absolwentką Wydziału Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej, Instytutu Zaopatrzenia w Wodę i Budownictwa Wodnego. Po ukończeniu studiów pracowała we wszystkich obszarach dotyczących instalacji inżynieryjnych. Przez ostatnich osiem lat reprezentowała swoich pracodawców na kilkudziesięciu budowach w całym kraju, gdzie pełniła rolę między innymi kierownika robót. Jej głównymi zadaniami były organizacja i nadzorowanie prawidłowego przebiegu prac przy tych instalacjach.

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Prawda
Prawda 26.03.2021, 18:23
Czy syn Pana prezesa Wojciech Bystrzyński także pracuje w wodociągach? Czy pojawiło się ogłoszenie w prasie/internecie czy od razu było ustawione stanowisko?
Gość
Gość 22.03.2021, 17:47
To też człowiek prezydenta jakby ktos nie wiedział
Gość
Gość 22.03.2021, 17:44
Jaki fachowiec chyba instalacje w piramidach budowała bo nie trzeba bylo uprawnień.
tak
tak 16.03.2021, 09:11
Szanowny pan prezes to chyba już był w wieku emerytalnym.
Po co było go odwoływać ?
Przy odwołaniu płaci się odprawę ?
nie
nie 18.03.2021, 08:53
I co za darmo by pracował jak na emeryturze? A odprawa pewnie jednomiesięczna, także normalnie, nie to co odprawy w spółkach skarbu państwa 6 miesięcy i zakaz konkurencji. Może trochę młodych trzeba.
andy
andy 15.03.2021, 19:30
wreszcie fachowiec a nie kumpel prezydenta Jaroszek ,którego znajomosc wodociągów polega tylko na odkrecaniu kranu w domu

Pozostałe