Ktoś strzela do psów. Sołtys szuka zwyrodnialca

  • 17.03.2021, 11:54 (aktualizacja 17.03.2021, 14:59)
  • Natalia Laszuk
Ktoś strzela do psów. Sołtys szuka zwyrodnialca fot. Konrad Gąsiorowski (FB)
Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej w nocy z sobotę na niedzielę. Sołtys oferuje wysoką nagrodę za zidentyfikowanie sprawcy.

Sołtys wsi Porosiuki ogłasza nagrodę za informację na temat osób strzelających do zwierząt. Oferuje on 3 tysiące złotych za wskazanie sprawcy. 

Do zdarzenia doszło prawdopodobnie na terenie miejscowości Porosiuki, Osiedle Porosiuki, Sławacinek Stary, Styrzyniec.

Wszelkie informacje można zgłaszać na numer telefonu 503 327 270.

Natalia Laszuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
NIE
NIE 23.03.2021, 08:22
DO XY CI KTÓRYCH PSY ATAKUĄ NĘKAJĄ MAMY TAKIE PRAWO PISTOLET HUKOWY!!!!! ROZUMIESZ POSTAW SIĘ W SYTUACJI KOIBIETY ZATAKOWANEJ PRZEZ PSA, MA SIĘ ZASŁONIĆ SPUDNICĄ STRZELANIE DLA ZABAWY DO ZWIEZĄT TO CHANBA
StopPis
StopPis 23.03.2021, 07:20
Jaka samoobrona w 3 miejscowosciach? Nie strzelali tylko w 1 miejscu.Złapac upublicznic kto i ludzie beda wiedzieli co za bydle nie człowiek. Skazac takiego na 2 lata bez zawiasów następny zastanowi sie dwa razy.
tak
tak 18.03.2021, 07:42
pytanie czy strzelał dla zabawy czy dla obrony, nie odpowiedzialni właściciele puszczają psy które atakują ludzi znam to z własnego doświadczenia
Ala
Ala 21.03.2021, 04:18
Oj dobra nie wróż z fusów, bo psychopatów co to lubią postrzelać w bezbronne zwierzęta nie brakuje u nas na osiedlu 4 koty ktoś zabił z wiatrówki oczywiście pewnie tez dla samoobrony
xy
xy 18.03.2021, 15:20
Ciekaw jestem kto nosi broń tak dla obrony?!?
Sziwka
Sziwka 19.03.2021, 19:45
Przed pierwszą wojna światowa mogłeś sobie legalnie posiadać jedynie zarejestrować na komisariacie. Kolejne wojny i kolejne rządy odebrały obywatelom prawo do posiadania w ramach dbania o "bezpieczeństwo" ale to właśnie prawo do posiadania broni to bezpieczeństwo nam daje. Proponuję się trochę douczyć w ramach ograniczonych swoich możliwości. Co do gościa strzelającego do psów to jest zwykły śmieć jakich pełno. Jak go złapią powinno się ujawnić dane osobowe żeby każdy wiedział że ma nienormalnego sąsiada, pracownika czy zwykłego znajomego. Prawo do ochrony wizerunku również w Polsce wprowadziła mafia żeby chronić przed upublicznieniem. Każdy facet powinien potrafić strzelać i być obyty z bronią bo tylko to mu gwarantuje że jak wybuchnie kolejny konflikt nie będzie szukał w Googlach instrukcji obsługi
sw
sw 23.03.2021, 20:41
Do pracy, kina, na zakupy, czy plażę tylko z pistoletem przytroczonym do majtek?

Pozostałe