Koniec budowy instalacji fotowoltaicznej na stacji uzdatniania wody

  • 18.03.2021, 13:11
  • Natalia Laszuk
Koniec budowy instalacji fotowoltaicznej na stacji uzdatniania wody fot. Jacek Danieluk (FB)
Inwestycja o wartości ponad 200tys. zł. dobiega końca. Wybudowana fotowoltaika pokryje około 25% zapotrzebowania na energię elektryczną stacji uzdatniania wody.

Na stacji uzdatniania wody w Terespolu dobiega końca budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 49 kW. Inwestycja o wartości 289 647 zł powstała przy dofinansowaniu w wysokości 85% ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 w ramach projektu „Efektywna gospodarka wodno –ściekowa w mieście Terespol” realizowanego przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Terespolu.

Natalia Laszuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe