Miasto dziękuje teatralnym artystom

  • 27.03.2021, 19:09
  • Karolina Rojek
Miasto dziękuje teatralnym artystom fot. fb Michał Litwiniuk
Teatr to sztuka, która odrywa nas od rzeczywistości, pozwala przenieść się do innego świata. Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru miasto wraz z prezydentem na czele składa życzenia artystom, grającym na deskach scen w bialskich grupach teatralnych.

Biała Podlaska może pochwalić się niejedną zdolną grupą teatralną. Z okazji ich międzynarodowego święta prezydent Michał Litwiniuk dziękuje artystom, reżyserom, scenografom i aktorom, dzięki którym mieszkańcy miasta mogą cieszyć się kulturą na wysokim poziomie. Wszystkim grupom teatralnym, działającym przy Bialskim Centrum Kultury, a są to Teatr małych form "Sylaba", Teatr dziecięcy "Tęczowa Gromadka", Grupa Teatralna seniorów "Euforia", Dziecięca grupa Teatralna "Cudaczek" oraz Teatr Słowa, a także aktorom Ulicznego Teatru Ognia "Antidotum" i Teatru P3 prezydent składa najlepsze życzenia. 

Karolina Rojek

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe