Budują wodociąg i przydomowe oczyszczalnie dla mieszkańców

  • 30.03.2021, 14:37
  • Natalia Laszuk
Budują wodociąg i przydomowe oczyszczalnie dla mieszkańców fot. Gmina Łomazy (FB)
Gmina Łomazy podpisała umowę z wykonawcami. Zakończenie prac budowlanych zaplanowane jest na listopad bieżącego roku.

Gmina Łomazy podpisała trzy umowy z wykonawcami na operację pt. „Gospodarka wodno-ściekowa”.

Jedną z nich jest budowa sieci wodociągowej w miejscowości Jusaki-Zarzeka, Łomazy i Szymanowo z firmą P.P.H.U WA-MAX Zygmunt Wawryk. Koszty inwestycji wynoszą ponad 824 tys. zł. Natomiast budowa sieci wodociągowej w miejscowości Wola Dubowska wykonana zostanie przez firmę Investmil Grzegorz Chilimoniuk z Milanowa. Wartość tego zadania to prawie 577 tys. zł. Umowa na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków podpisana została z firmą BUDIMAR Sp. z o.o. z Lublina. Koszt inwestycji to niemal 449 tys. zł.

Inwestycje są realizowana dzięki dofinansowaniu na operacje typu „Gospodarka wodno-ściekowa”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Natalia Laszuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe