Eliminacje do Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych

  • 06.04.2021, 07:42 (aktualizacja 06.04.2021, 08:20)
  • Magda Osipowicz
Eliminacje do Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych fot. archiwum
Gminne Centrum Kultury w Drelowie planuje organizację Powiatowego Przeglądu Kapel i Śpiewaków Ludowych. Będzie on pierwszym etapem eliminacji konkursowych na Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu nad Wisłą oraz Festiwal Folkloru Polskiego Sabałowe Bajania w Bukowinie Tatrzańskiej.

Jeżeli sytuacja epidemiczna na to pozwoli, w niedzielę, 18 kwietnia o godzinie 13:00 na drelowskiej scenie będą mogli zaprezentować się muzycy tradycyjni z powiatu bialskiego. Pierwsze zgłoszenia już trafiły do organizatorów. Spotkanie zorganizowane we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Białej Podlaskiej oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Kultury w Lublinie, odbędzie się z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego i niezbędnych środków ostrożności.Szczegóły, program oraz karta zgłoszeniowa dostępna jest na stronie internetowej  drelowskiego centrum kultury www.gck.drelow.pl . Rezerwacje możliwe są również pod numerem telefonu 509-639-397. 

Magda Osipowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe