Leśna Podlaska dołącza do Operacji Czysta Rzeka i zachęca mieszkańców do zapisów

  • 06.04.2021, 22:00
  • Magda Osipowicz
Leśna Podlaska dołącza do Operacji Czysta Rzeka i zachęca mieszkańców do zapisów fot. archiwum
Matka natura jest tylko jedna i warto o nią dbać. Do Operacji Czysta Rzeka przyłącza się Leśna Podlaska i zachęca swoich mieszkańców do czynnego uczestnictwa.

Celem akcji jest zebranie śmieci z wyznaczonego obszaru rzek i ich okolic. W przypadku Leśnej będzie to teren wokół parku. Ich miejscem nie powinien być las, rów czy płynąca rzeka. Nikt o zdrowych zmysłach nie wyrzuca śmieci na swoje podwórko, dlatego wszyscy powinni dbać o to, aby  odpady trafiły do koszy, kontenerów czy wysypisko. Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej zaprasza wolontariuszy do zapisów. Ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji dostępnych jest na stronie https://system.operacjarzeka.pl/klukowka,245 .

Magda Osipowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe