Faktoring - nowoczesne rozwiÄ…zanie dla firm

  • 13.04.2021, 10:18
  • Artykuł sponsorowany
Faktoring - nowoczesne rozwiÄ…zanie dla firm

Na rozwój konsumenta, jak i działalności gospodarczej wpływa wiele czynników. Jednym z istotniejszych jest z pewnością jest rozliczanie, które może przyjąć różne formy. Dzisiejszy rynek oferuje tradycyjne faktury, umowę o pracę, kontrakt, umowę o dzieło, umowę zlecenie, a także faktoring. To nowoczesne rozwiązanie, które dedykowane jest przede wszystkim firmom. Pozytywnie wpływa na ich wizerunek, płynność finansową i wiele innych aspektów. Już dziś dowiedz się, jak działa to rozwiązanie!

  1. Faktoring- co to jest? 

  2. Dlaczego warto wybrać faktoring?

Faktoring- co to jest? 

Faktoring to ciekawe rozwiązanie dla wielu konsumentów i klientów biznesowych, polegające na finansowaniu faktur. Jednak nie tylko! Polega ono na ówczesnym opłaceniu faktury przez Faktoria, które zostały wystawione lub otrzymane przez klienta. Termin ich płatności jest odroczony, co z pewnością stanowi dodatkowy atut dla konsumenta. Niemniej rozwiązanie to pozwala zachować cenną płynność finansową, na jakiej zapewne zależy wielu firmom. Jest co sprawdzone narzędzie dla biznesu, który potrzebuje pieniędzy na rozwój. Doskonale nada się również w trakcie finansowania zakupów, jak i sprzedaży z przejęciem ryzyka. Propozycja ta posiada liczne atuty, które zawsze dopasowywane są do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Dlatego też zaproponowane rozwiązania są skrojone na miarę oczekiwań danej firmy. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać usługi Faktoria!

Dlaczego warto wybrać faktoring

Faktoring wyróżnia wiele zalet, ponieważ zapewnia każdemu klientowi potrzebną stabilność oraz spokój. Związane jest to z płynnością finansową oraz zabezpieczeniem, jakie zapewnia Faktoria. Jednocześnie propozycja ta pozwala uzyskać poduszkę finansową oraz gotówkę, które również wpłyną na zachowanie płynności finansowej. Dla konsumentów istotna jest także gwarancja, jaką oferuje Faktoria. Jest ona częścią grupy Nest Bank, dzięki czemu jest godna zaufania. Zakres i prestiż usług, jak i ich bezpieczeństwo oferowane klientom można porównać do jakości gwarantowanej przez banki. 

Pozytywna reputacja, rzetelny wizerunek to atuty, jakie zyska każdy klient firmy Faktoria. Miano wiarygodnego przedsiębiorcy zyska każdy, kto skontaktuje się z doradcami Faktoria. Ich doświadczenie, profesjonalizm i wiedza pozwolą dopasować rozwiązanie finansowe do indywidualnych oczekiwań każdej firmy. Ciekawym rozwiązaniem oferowanym przez faktoring jest wydłużenie terminu płatności każdej faktury, co pozytywnie wpłynie na elastyczność i jakość rozliczania oferowanych usług. 

 

 

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe