Opowiedziała o "Powrocie z Bambuko"

  • 14.04.2021, 09:55
  • Karolina Jaszczuk
Opowiedziała o "Powrocie z Bambuko" fot. MBP
Ze względu na epidemię spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki odbywają się on-line. Nie przeszkadza to uczestnikom w poznawaniu nowych książek i autorów. Przykładem na to jest ostatnie spotkanie z Katarzyną Nosowską.

Uczestnicy Dyskusyjnego Klubu Książki spotkali się on-line z Katarzyną Nosowską, autorką książki pt. "Powrót z Bambuko". Jest ona jedną z najlepszych tekściarek w kraju, mimo to, mało znaną szerszej publiczności.

- Pisanie i śpiewanie w zespole Hey oraz jej solowe dokonania w szeroko pojętej muzyce alternatywnej dały jej dobry grunt, by spróbować być tworzyć literaturę. Udało się i wszyscy mają nadzieję, że to nie koniec jej popisów literackich. - czytamy na stronie MBP.

"Powrót z Bambuko" został porównany do niezwykłego poradnika. Naszpikowany jest trafnymi porównaniami i spostrzeżeniami autorki. - Duże poczucie humoru autorki jest, jak lekarstwo dla ducha w trudnym czasie pandemii. Nosowska wierzy w siebie i prosi byśmy razem z nią  uwierzyli w siebie, bo każdy jest wyjątkowy. Jeśli chcecie dobrze wejść w wiosnę, zaczytajcie się w tej książce. - zachęca biblioteka.

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe