Grał w barwach Podlasia i Orląt. Karierę pokrzyżowała mu poważna kontuzja

  • 14.04.2021, 12:59
  • Karolina Jaszczuk
Grał w barwach Podlasia i Orląt. Karierę pokrzyżowała mu poważna kontuzja… fot. www.zrzutka.pl
Jakub Syryjczyk przez wiele lat reprezentował barwy Podlasia Biała Podlaska. Podczas jednego z treningów doznał poważnej kontuzji. W internecie ruszyła zbiórka pieniędzy na jego powrót do sprawności i gry na boisku.

25-letni Jakub Syryjczyk przez wiele lat był piłkarzem bialskiej drużyny Podlasie. Od jakiegoś czasu występował także jako zawodnik Orląt Radzyń Podlaski.

Podczas jednego z treningów doznał kontuzji. Okazało się, że doszło do złamania kłykcia bocznego kości piszczelowej lewej typu Schatzker IV z uszkodzeniem rozległym chrząstki stawowej kłykcia LCT i LCF i zewnętrznego zwichnięcia łąkotki bocznej.

Jakub przeszedł już dwie operacje. - W ostatnich dniach przeszedł rekonstrukcję stawu kolanowego, uwolnienia zrostów wewnątrzstawowych, pobrania komórek macierzystych z talerza kości biodrowej i podanie ich na zmiany ubytkowe w stawie kolanowym. - czytamy w zbiórce.

Pieniądze zebrane w zrzutce pozwolą na sfinansowanie kolejnych operacji, leczenia oraz rehabilitacji, by Jakub mógł ponownie wrócić na boisko.

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 16.04.2021, 13:07
Dajcie lepiej pieniądze na bardzo chore dzieci a nie na jakąś nogę jakiegos typa.... Leczyć się moze na NFZ ......
Wpierajacy
Wpierajacy 21.04.2021, 01:24
To Ty daj. Ile przelałeś na te dzieci bo tylko hejtujesz

Pozostałe