Miasto będzie regularnie sprzątane. Wkrótce pojawią się też nowe kwiaty

  • 15.04.2021, 12:04
  • Karolina Jaszczuk
Miasto będzie regularnie sprzątane. Wkrótce pojawią się też nowe kwiaty… fot. archiwum
Bialska spółka zakupiła nowy sprzęt, który ma poprawić wizerunek i czystość miejskich chodników, parków i skwerów. Prezes Zieleni Miejskiej zapowiada także kwietne nowości, które upiększą miasto.

Spółka Zieleń Miejska podpisała umowę z magistratem. Zakupiła również nową zamiatarkę chodnikową, która codziennie przez kilka godzin będzie przemierzała bialskie chodniki, parki i skwery. Będzie można ją zobaczyć też co piątek podczas gruntownego sprzątania placu Wolności. - Warto powiedzieć, że zamiatarka przed zamiataniem najpierw opryskuje teren i dzięki temu w ogóle nie kurzy. - wyjaśnia Konrad Afaltowski, Prezes Zieleni Miejskiej.

Pracownicy Zieleni rozpoczęli już wiosenne obsadzanie kwietników bratkami i stokrotkami. - Inwestujemy dalej w łąkę kwietną, na której pojawią się słoneczniki i kapusty. Będzie dużo nowości na zieleni miejskiej. - dodaje nowy prezes.

 

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mili
Mili 16.04.2021, 09:43
Pracownikow szanuj panie ...wszystkich....krzewy ozdobne posadzić....

Pozostałe