Ruszają eliminacje powiatowe do Małego Konkursu Recytatorskiego

  • 16.04.2021, 15:03
  • Magda Osipowicz
Ruszają eliminacje powiatowe do Małego Konkursu Recytatorskiego fot. archiwum
To już 40. Mały Konkurs Recytatorski. Do wzięcia udziału zaproszeni są uczniowie szkół podstawowych z miasta oraz gminy Biała Podlaska. Do udziału w zmaganiach zachęca Bialskie Centrum Kultury wraz z Klubem Kultury Scena.

Uczestnicy konkursu zostaną podzieleni według grup wiekowych. Eliminacje rozpoczną się już 20 maja o godzinie 10 w  Klubie Kultury SCENA - BCK24. Karty zgłoszeń uczestników dostępne są na stronie www.bck24.pl w zakładce konkursy. Po jej wypełnieni należy ją odesłać na adres  e-maila [email protected] lub pocztą na adres: Klub Kultury Scena, ul. Zygmunta Augusta 6, 21-500 Biała Podlaska. Kandydatów do udziału należy zgłaszać do 15 maja. 

Organizatorem konkursu jest Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie. 

Bliższych informacje udziela  pani Danuta Szaniawska - instruktor teatralny, koordynator eliminacji pod numerem telefonu
 83 341 64 18 w poniedziałki i czwartki w godz. 16:00-19:00.

Magda Osipowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe