Rusza konkurs Nagroda Biznesowa BPIG. To już IX edycja.

  • 16.04.2021, 21:20 (aktualizacja 16.04.2021, 21:41)
  • Magda Osipowicz
Rusza konkurs Nagroda Biznesowa BPIG. To już IX edycja. fot. archiwum
IX edycja na rok 2020 ma na celu wyłonienie Innowacyjnej Firmy, Lidera Przedsiębiorczości oraz Przedsiębiorcę Roku. Bialskopodlaska Izba Gospodarcza, Prezydent Miasta Biała Podlaska i Starosta Bialski zapraszają do wzięcia udziału w konkursie.

Celem konkursu jest ukazanie i promocja najlepszych przedsiębiorstw mających swoją siedzibę na obszarze działania Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej. Chodzi o firmy, których osiągnięcia mogą stanowić wzór do naśladowania i stanowić zachęcający aspekt do prowadzenia działalności gospodarczych na bialskich terenach. Laureaci konkursu podkreślają w nim swoją silną pozycję na lokalnym rynku. 

Konkurs objęty został honorowym patronatem Marszałka Województwa LubelskiegoRozstrzygnięcie tegorocznej edycji nastąpi do 30 czerwca. Dodatkowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 83 342-46-68. 

 

Magda Osipowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe