Prace wodne w Wisznicach

  • 16.04.2021, 23:02
  • Magda Osipowicz
Prace wodne w Wisznicach fot. archiwum
W związku z planowanymi pracami wodno-kanalizacyjnymi w gminie Wisznice, jej mieszkańcy mogą nieznacznie odczuwać ich skutki. Prace ruszają od najbliższego poniedziałku, 19 kwietnia.

Rozpoczęcie modernizacji stacji uzdatniania wody w Wisznicach to działania wynikające z realizacji projektu "Rozbudowa i modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w gminie Wisznice  - stacja ujęcia i uzdatniania wody w Wisznicach, oczyszczalnia ścieków - etap II". Na czas trwania prac mieszkańcy będą zaopatrywani w wodę z jednego ujęcia. Skutkować to może nieznacznym spadkiem ciśnienia w kranach oraz lokalną mętnością wody na skutek zmiany kierunków jej przepływu.

Ewentualne problemy należy zgłaszać do Gminnego Zakładu Komunalnego w Wisznicach pod numerem telefonu: 83 378 21 30 lub 509 264 642.

Magda Osipowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe