Ucz się na kolejarza i otrzymuj comiesięczne stypendium od PKP

  • 22.04.2021, 11:37
  • Karolina Jaszczuk
Ucz się na kolejarza i otrzymuj comiesięczne stypendium od PKP fot. Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Małaszewiczach
Wkrótce rozpocznie się rekrutacja do szkół średnich. Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Małaszewiczach zachęca do wybrania ich szkoły i klasy o profilu związanym z koleją. Na uczniów czekają tam stypendia.

Oferta edukacyjna szkoły w Małaszewiczach jest szeroka, ale ich flagowy kierunek to technik transportu kolejowego. - To zawód wręcz kultowy na naszym terenie, a jednocześnie unikalny bo tylko trzy szkoły w województwie lubelskim kształcą w tej profesji - a zapotrzebowanie na pracowników jest duże. - piszą na swojej stronie.

Wśród innych szkół wyróżnią ją fakt, że kierunek ten jest objęty programem stypendialnym PKP Polskich Linii Kolejowych SA oraz CARGOTOR. Miesięcznie uczeń może otrzymać od 250 do 450 złotych. Po ukończeniu szkoły, uczniowie mają gwarancję zatrudnienia.

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe