Podopieczni BCK wyróżnieni w konkursie

  • 26.04.2021, 14:08
  • Natalia Gawęda
Podopieczni BCK wyróżnieni w konkursie fot. BCK
W konkursie organizowanym przez VIII Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Oko Kalejdoskopu zostało zakwalifikowanych 18 filmów podopiecznych z Bialskiego Centrum Kultury z Pracowni Piksel prowadzonej przez Lillę Wielgan-Michaluk.

Jest to wielkie wyróżnienie, ponieważ łącznie weźmie udział 156 prac, które stworzyły dzieci z różnych zakątków Polski. Najważniejszym celem przeglądu zorganizowanego z inicjatywy Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu jest pomoc najmłodszym w realizacji swoich marzeń w tworzeniu animacji filmowych. Prace będą wyświetlane codziennie i można je obejrzeć pod linkiem. Wyświetlanie prac startuje od 26 kwietnia, a skończy się 29 kwietnia. Dzieła artystów oceni Jury Dorosłych i Jury Dziecięce. Wyniki zostaną opublikowane 30 kwietnia

Natalia Gawęda

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe