Kajaki w majówkę. Pomysł na długi weekend

  • 27.04.2021, 07:33
  • kl
Kajaki w majówkę. Pomysł na długi weekend fot. archiwum
Trzy dni różnych spływów kajakowych po rzekach naszego powiatu planowane jest 1-3 maja. Organizatorem wydarzeń jest Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Studzianka.

- 1 maja zapraszamy do wzięcia udziału w pływaniu kajakiem rzeką Krzną z zachowaniem reżimu sanitarnego. Proponujemy trasę z Białej Podlaskiej (mostek Droga Wojskowa) do Sielczyka (jazz) o długości 6 km lub 11km do Czosnówki (tama). Przeżyj z nami niesamowitą przygodę i poznaj uroki rzeki Krzny! Start o godz. 11:00  i o 16:00 na moście na moście Droga Wojskowa w Białej Podlaskiej. Koszt: 25 zł od osoby do Sielczyka, 40 zł od osoby do Czosnówki Zapewniamy miejsce w kajaku dwuosobowym z kapokiem i wiosłem. Dojazd i ubezpieczenie we własnym zakresie - podkreśla Łukasz Węda, przedstawiciel organizatorów. 

Kolejnego dnia planowan jest pływanie kajakiem rzeką Zielawą z miejscowości Jusaki-Zarzeka do Dokudowa. Początek o 16: w odstępach czasowych co minutę na moście Jusaki-Zarzeka. W trakcie godzinny postój na zwiedzanie tatarskiego cmentarza i tatarski posiłek. Na koniec strzelanie z łuku tradycyjnego. Cena to 55 zł

 W Święto Konstytucji odbędzie się testowanie trasy wodnej rzekami Werblą, Lutnią, Zielawą i Krzną.Trasa z Piszczaca do Kijowca przez Zalutyń, Chotyłów, Kłodę, Woskrzenice, Horbów, Kraciówkę. Długość trasy to 20 km.. Starty indywidualne od godz. 10:00 w Piszczacu-Kolonii. Czas przepływu wyniesie około 6 godzin. Koszt: 50 zł od osoby.

Zgłoszenia  telefonicznie, sms 501 266 672, email [email protected] lub przez fb

kl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe