Strażacy zdali egzamin

  • 28.04.2021, 07:56
  • Karolina Jaszczuk
Strażacy zdali egzamin fot. KM PSP Biała Podlaska
W ostatni weekend 30 druhów z naszego powiatu zdało egzamin kończący Szkolenie Naczelników Ochotniczych Straży Pożarnych. Nowa wiedza posłuży im w pełnieniu funkcji naczelników w lokalnych jednostkach.

W pierwszym Szkoleniu Naczelników Ochotniczych Straży Pożarnych on-line wzięło udział w 40 druhów z terenu powiatu bialskiego. - Możliwość przystąpienia do egzaminu zapewniło sobie 30 uczestników szkolenia zaliczając poprawnie materiał dydaktyczny.  Rozkazem Komendanta Wojewódzkiego PSP zostały powołane dwie komisje do przeprowadzenia egzaminów sprawdzających wiedzę zdobytą w ramach szkolenia wiedzę. - informuje KM PSP Biała Podlaska.

Egzaminy końcowe dla druhów podzielonych na dwie grupy odbyły się w sobotę (24 kwietnia) w bialskiej jak i międzyrzeckiej komendzie straży. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli zdalne szkolenie pozytywnie zdali także egzamin. 

Karolina Jaszczuk

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe