Doszło do pożaru, bo piec był użytkowany niewłaściwie

  • 28.04.2021, 08:28
  • Karolina Jaszczuk
Doszło do pożaru, bo piec był użytkowany niewłaściwie fot. KM PSP Biała Podlaska
Zaraz po zgłoszeniu na miejsce pożaru zadysponowano dwa zastępy strażaków. Okazało się, że ogień zaczął trawić już drewno znajdujące się w piwnicy.

W poniedziałek (26 kwietnia) chwilę przed godziną 21 dyżurny straży pożarnej odebrał zgłoszenie o pożarze w Julkowie. Po przybyciu na miejsce okazało się, że doszło do niego w piwnicy domu. Ogień zdążył już zająć część drewna znajdującego się przy piecu.

Strażacy szybko zabezpieczyli miejsce i przystąpili do gaszenia pożaru. Druhowie wynieśli na zewnątrz tlące się drewno. Po zakończonej akcji gaśniczej pomieszczenia oddymiono i przewietrzono.

- Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nieprawidłowa eksploatacja urządzeń ogrzewczych na paliwo stałe. - czytamy w informacji KM PSP Biała Podlaska.

Podczas zdarzenia nikt z domowników nie doznał poważniejszych obrażeń.

Karolina Jaszczuk

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pogromca
Pogromca 29.04.2021, 21:46
Narkoman na***ny to zero litosici mu dociupy do kamieniolomuw znim na 10 lat

Pozostałe