Są jeszcze wolne miejsca w projekcie "Sieć na kulturę w podregionie bialskim". GOK W Zalesiu zaprasza chetnych

  • 29.04.2021, 16:07
  • Magda Osipowicz
Są jeszcze wolne miejsca w projekcie "Sieć na kulturę w podregionie bialskim".…
Gminny Ośrodek Kultury w Zalesiu dysponuje kilkoma wolnymi miejscami we wspomnianym projekcie. Jego celem jest podniesienie kwalifikacji oraz nauka w zakresie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat.

Przedsięwzięcie ma ponadto na celu  podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury. W tym celu organizowane będą szkolenia i udostępniony zostanie materiał edukacyjny. Dzieci oraz młodzież, która wyrazi chęć uczestnictwa weźmie udział  w atrakcyjnych, perspektywicznych  i bezpłatnych  spotkaniach. Sama placówka GOK zostanie również wyposażona w niezbędny sprzęt, który umożliwi realizację projektu. 

Zainteresowane osoby, które chciałby uczestniczyć proszone są o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Zalesiu. 

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

 

Magda Osipowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe