Ratowali kobietę znajdującą się na torach. Potrącił ją pociąg

  • 04.05.2021, 07:40
  • Marta Stefaniak
Ratowali kobietę znajdującą się na torach. Potrącił ją pociąg fot. bp24.pl/Klaudiusz Balcerzak
Pomimo akcji reanimacyjnej na terenie torów w Małaszewiczach nie udało uratować się kobiety. Została potrącona przez pociąg osobowy.

Około godz. 6.45 doszło do potrącenia kobiety przez skład osobowy jadący w kierunku Terespola. - Do zdarzenia doszło dzisiaj (4 maja) w rejonie ulicy Parkowej w Małaszewiczach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pociąg osobowy relacji Łuków-Terespol potrącił pieszą, przechodzącą przez wyłączony z ruchu przejazd kolejowy. Pomimo prowadzonej reanimacji piesza, 62-letnia mieszkanka gminy Terespol zmarła na miejscu zdarzenia. - informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy.

Maszynista był trzeźwy. Policja pod nadzorem prokuratury bada okoliczności zdarzenia. 

 

Marta Stefaniak

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Xxxxx
Xxxxx Wczoraj, 09:40
Panie przejazdowy jak panu nie pasuję to czas zmienic pracę i przenieść się do policji to pan wyników narobi.
bialczanin
bialczanin 04.05.2021, 23:51
Co to za atak na SOK. Komuny juz nie ma Panowie. A co to ludzie rozumni nie wiedzą że nie można przechodzić pod rogatkami i w nie wyznaczonych miejscach? SOKiści niech się zajmą pilnowaniem infrastruktury i pałowaniem złodzei węgla i trakcji. Skoro przechodziła to ryzykowała tak samo jak przechodząc na czerwonym. Jak kogoś rozjedzie auto to winicie policję? Homo soviectus bez bata nad głową nie wie że nie można przechodzić na czerwonym, a jeśli to robi to na własne ryzyko
Uszczelka
Uszczelka 06.05.2021, 08:16
Bo ludzie na przeładunkach różne złe rzeczy mówią. Chyba co niektórzy mają spore premie uznaniowe... Sprzet audio za ponad 50k. Luksusowe fury. Po kilka mieszkań. Chciałbym poczytać oświadczenia majątkowe.
200zł
200zł 05.05.2021, 12:24
Sam nie raz widziałem jak sokiści stoją przy przejeździe i nic nie robią jak ludzie łamią przepisy. Zamiast reagować na przejazd i przechodzenie pod rogatkami to telefonik i papierosek. Nikt nie karze pisać mandatów zawsze można pouczyć. A jak robota Tym sokistom nie odpowiada to niech się zwolnią. W ostatnim czasie nie słyszałem by złapali jakiegoś złodzieja infrastruktury kolejowej lub graficiarza. Mam nadzieję że nadrzedna komenda zainteresuje się tym. Widać sok z Lublina za rzadko przyjeżdża na kontrolę.....
Sok
Sok 04.05.2021, 22:59
Może wkoncu sok zacznie reagować na ludzi przechodzących przez tory kiedy jest to zabronione a nie fajeczej jeden za drugim i udawanie że się pracuje....
Xyz
Xyz 04.05.2021, 20:18
Dalej niech sok siedzi w samochodzie i nie reaguje jak ludzie łamią przepisy kolejowe. Jak czyta to ich zwierzchnik to pora przyjrzeć się ich pracy.....
Czytelniczka
Czytelniczka 04.05.2021, 17:15
Czepiacie sie sokistow a ta kobieta to co, swojego rozumu nie miala? Jej wina ze nie zachowala nalezytej ostrożności.
Fest
Fest 04.05.2021, 15:37
Sokiści dalej niech siedzą w aucie jak w Terespolu na przejeździe ludzie przechodzą pod rogatkami. Prze ich bezczynność sok z Małaszewicz ma krew na rękach.....
Zenek
Zenek 04.05.2021, 14:54
Teraz sok się lansuje na pierwszym planie a nic nie robia. Zenek ich wina ponieważ nie reagują jak ludzie przechodzą i przejeżdżają pod rogatkami lub na czerwonym.
Ferdek
Ferdek 04.05.2021, 14:50
Policja i prokurator wykonują czynności. A sok po co tam stoi ??? Sok nie reaguje jak ludzie przechodzą i kierowcy przejeżdżają pod rogatkami lub na czerwonym i takie są efekty. Przez nieodpowiedzialność i lekkomyślne podejście do pracy przez niereagowanie na wykroczenie zginął czlowiek. Gdzie są zwierzchnicy sok którzy ich nie rozliczają z zadań. Może wkoncu ktoś się zainteresuje praca sok. Nagminnie to widać na przejeździe w Terespolu.
####
#### 04.05.2021, 18:13
SOK zabezpieczał miejsce, ponieważ zdarzenie było na terenie PKP PLK S.A., a SOK znajduje się w strukturze PKP PLK S.A.
Papryka
Papryka 05.05.2021, 12:41
Bo na zdjęciu widzę jak sobie stoją i nic więcej. Ciekawe czy sporządzili jakaś notatkę z wypadku. Na zdjęciach widać że policja wykonuje jakieś czynności..... Straż i pogotowie próbowali uratować kobietę. Proszę mi wyjaśnić bo nie wiem co oprócz niepotrzebnego stania na torach robili ??? Ewentualnie jakaś postawę prawna ich zakresu obowiązków.
Solarka
Solarka 05.05.2021, 12:30
Pozdrowienia z górki rozrządowej 😎😎😎
*+*+*+
*+*+*+ 04.05.2021, 10:02
Jak ta kobieta się nazywa?
Katttt
Katttt 04.05.2021, 21:46
Wyrazy współczucia 😥

Pozostałe