Do miasta trafiło kilkaset milionów dotacji z UE

  • 04.05.2021, 13:07
  • Karolina Jaszczuk
Do miasta trafiło kilkaset milionów dotacji z UE fot. archiwum
Z okazji 17. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej prezydent miasta opublikował informację dotyczącą środków, które zostały pozyskane przez miasto z funduszy europejskich od 2004 roku.

- Szereg projektów dla przedsiębiorców, edukacyjnych, kulturalnych, o znaczeniu społecznym dało efekty nie do przecenienia. Dzięki Unii Europejskiej konsekwentnie modernizujemy tak wiele obszarów: rewitalizujemy nasze cenne historyczne zabytki, rekultywujemy tereny, rozbudowujemy infrastrukturę - zarówno dzięku milionom złotych dotacji, jak i pracy wielu osób – samorządowców, specjalistów od funduszy unijnych, przedsiębiorców i zwykłych mieszkańców. - pisze na swojej stronie Michał Litwiniuk, prezydent miasta.

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe