Wystawa fotograficzna na 1. Piętrze BCK

  • 06.05.2021, 07:32
  • BCK
Wystawa fotograficzna na 1. Piętrze BCK fot. BCK Biała Podlaska
Międzynarodowe Plenery Fotograficzne „Podlaski Przełom Bugu”, organizowane od 25 lat, należą do najważniejszych i najstarszych imprez tego typu w kraju. Plener odbył się w dniach 13-18 września 2020 roku. i wzięło w nim udział 37 fotografów z Polski, Białorusi i Niemiec.

Współorganizatorami pleneru byli: 
Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, 
Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej, 
Powiat Bialski – Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, 
Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych 
oraz Fotoklub Rzeczpospolitej Polskiej – Stowarzyszenie Twórców.

Na wystawie można podziwiać: pejzaże nadbużańskie oraz wioski, gdzie ciągle jeszcze przeważa tradycyjna zabudowa drewniana, roślinność, duchowość pogranicza jak i portrety ludzi tam mieszkających.

Wystawę „Podlaski Przełom Bugu 2020” oglądać można do 30 czerwca w Galerii 1 Piętro Strefa Sztuki w Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego ul. Warszawska 11 w Białej Podlaskiej w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku. 
 

BCK

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe