Najlepszy Serwis Komputerowy w Białej Podlaskiej

 • 06.05.2021, 07:44
 • Artykuł sponsorowany
Najlepszy Serwis Komputerowy w Białej Podlaskiej
Każdy użytkownik sprzętu komputerowego czy urządzenia drukującego powinien dbać o swój sprzęt oraz nie zwlekać z interwencją naprawczą, wówczas kiedy dostrzega niepokojące sygnały.

Producenci komputerów czy drukarek bardzo często ukazują swoje produkty jako niezwykle wydajne i odporne na uszkodzenia. Co buduje - wśród kupujących – uczucie prawidłowo dokonanego wyboru i podjęcia odpowiedniej decyzji zakupowej. Faktycznie, odpowiednio wybrany sprzęt, z dobrą konfiguracją i parametrami to dobrze zainwestowane fundusze, jednak najważniejsza jest odpowiednia eksploatacja, a także zaufany zespół profesjonalistów, który zna się na świadczonych usługach oraz realizuje najwyższe standardy jakości obsługi klienta oraz profesjonalnego doradztwa.

Niewątpliwe, w naszym regionie, miejscem godnym polecenia jest Serwis Komputerowy JB Multimedia, który mieści się przy ulicy Brzeskiej 107A w Białej Podlaskiej i składa się z zespołu wykwalifikowanych Serwisantów, posiadających wieloletnie doświadczenie
i niezbędne kwalifikacje do naprawy sprzętu wiodących producentów elektroniki. W swojej ofercie świadczy profesjonalne usługi naprawcze, serwisowe gwarancyjnej i pogwarancyjne, przeglądy techniczne oraz wymianę części zamiennych, laptopów, komputerów PC, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, monitorów oraz drobnej elektroniki. W szczególności:

 • naprawy mechaniczne wynikające z uszkodzenia wtyczek, kabli a także niesprawne gniazda, zawiasy i obudowy oraz wymiana uszkodzonych podzespołów na nowe;

 • pomoc w przypadku awarii dysku twardego, układu chłodzenia;

 • wymiana matryc w laptopach;

 • czyszczenie urządzeń z zabrudzeń i po zalaniu płynami;

 • odzyskiwanie danych po awarii systemu;

 • usuwaniu złośliwego oprogramowania oraz wirusów;

 • instalacji oprogramowania Windows, Microsoft Office, programy antywirusowe i innych;

 • instalacji sprzętu zewnętrznego - drukarki, skanery, kamery itp.;

 • pomocy w rozbudowie komputerów i instalacji podzespołów;

 • fachowe i profesjonalne doradztwo w wyborze sprzętu.

Przedstawione problemy należą do najczęstszych usterek wynikających z eksploatowania sprzętu i nie ujmują wszystkich awarii z jakimi - użytkownikom sprzętu komputerowego - przyszło się mierzyć. Zawsze, w przypadku problemów technicznych, należy zasięgnąć wsparcia eksperta, który zdiagnozuje problem i podejmie działania naprawcze.
Warto pamiętać, że sprawdzony Serwis Komputerowy, a takim niewątpliwie jest
Serwis JB Multimedia, daje nam pewność wykonania profesjonalnej i odpowiednio szybkiej usługi naprawy urządzenia, bez obawy o wysokie koszty związane z naprawą, szczególnie teraz w trakcie trwania wyjątkowej promocji, gdzie usługa serwisowa wynosi 1 zł, a jedynym kosztem jaki ponosi zainteresowany jest zakup niezbędnych podzespołów/części użytych do naprawy.

Zapraszamy do kontaktu. Serwis Komputerowy JB Multimedia, Brzeska 107A, 21-500 Biała Podlaska, tel. kontaktowy 83 344 70 85.

Artykuł sponsorowany

Podziel się:


Pozostałe