Film sióstr z "Piksela" najlepszy na ogólnopolskim przeglądzie

  • 11.05.2021, 12:12
  • Karolina Jaszczuk
Film sióstr z "Piksela" najlepszy na ogólnopolskim przeglądzie fot. nadesłane
"Piksel" działający przy Bialskim Centrum Kultury nieustannie odnosi sukcesy. Młodzi graficy tym razem zostali nagrodzeni na VIII Ogólnopolskim Przeglądzie Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci Oko Kalejdoskopu w Poznaniu.

W tegorocznym przeglądzie jury obradowało w dwóch składach i oceniało 151 filmów. Pierwszą nagrodę w kategorii filmów dziecięcych przyznano Lidii i Helenie Sacharuk z bialskiego "Piksela". Dziewczynki stworzyły film pod tytułem "Pudełko" pod okiem Lilli Wielgan-Michaluk.

Jury dorosłych postanowiło również wyróżnić za ukazanie magii w czystej postaci dla filmu "Magia Lasu" autorstwa Heleny Sacharuk zrealizowanego pod opieką Lilli Wielgan-Michaluk.

Animację stworzoną przez siostry można obejrzeć w serwisie YouTube.

 

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe