Chcesz przetestować rzekę. Płyń kajakiem

  • 14.05.2021, 11:52
  • LJK
Chcesz przetestować rzekę. Płyń kajakiem fot. archiwum
Kajakiem po czterech rzekach? Tak to możliwe. Lokalne stowarzyszenie szykuje kolejny spływ kajakowy w niedzielę.

- Zapraszamy do wzięcia udziału w testowaniu trasy wodnej rzekami Werblą, Lutnią, Zielawą i Krzną. 16 maja proponujemy trasę z Piszczaca do Kijowca ok. 20 km przez Zalutyń, Chotyłów, Kłodę, Woskrzenice, Horbów, Kraciówkę do Kijowca. Przeżyj z nami niesamowitą przygodę i poznaj uroki rzek Werbli, Lutni, Zielawy i Krzny! Starty indywidualne od godz. 10:00 za mostem w Piszczacu Kolonii - zachęca Łukasz Węda, organizator.

Czas przepływu wyniesie około 6 godzin. Koszt: 50 zł od osoby . Organizatorzy zapewniają miejsce w kajaku dwuosobowym z kapokiem i wiosłem, ubezpieczenie, przewodnika, posiłek po drodze.

Istnieje możliwość powrotu busem z Kijowca do Piszczaca.
Zapisy 501 266 672 lub przez facebook u Łukasza Wędy. 

LJK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe