Odwiedź muzyczny i zaczarowany świat

  • 17.05.2021, 12:16
  • Karolina Jaszczuk
Odwiedź muzyczny i zaczarowany świat fot. archiwum
W ostatnich dniach maja będzie można przenieść się w "Zaczarowany świat operetki i musicalu". Wszystko to za sprawą koncertu, który odbędzie się w bialskim amfiteatrze.

Koncert operetkowo-musicalowy w wykonaniu Orfeum i reżyserii Krzysztofa Korwina-Piotrowskiego będzie można zobaczyć już w niedzielę (30 maja). Rozpocznie się o godzinie 17 w amfiteatrze w bialskim parku Radziwiłłowskim. Bezpłatne bilety można odebrać od 24 maja w Bialskim Centrum Kultury przy ulicy Warszawskiej 11.

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zawiedziony
Zawiedziony 24.05.2021, 14:14
Kolejny raz bezpłatne bilety rozdawane na koncert skończyły się po dwóch godzinach rozdawania. Widać, że władza nie potrafi zrozumieć, że taki koncert ma więcej chętnych widzów niż jej się wydaje. Upychanie popularnej imprezy w jednym terminie i małopojemnym miejscu jest jak widać celowym ograniczeniem dostępu mieszkańców do kultury za publiczne pieniądze. Przypominają się zakusy władzy na zamknięcie BCK. Jest łatwa podkładka dla takiego ruchu - mieszkańcy są niezadowoleni. BCK samo sobie "kręci sznur".

Pozostałe