Tragedia na łuku drogi. Mężczyzna zginął uderzając w drzewo

  • 24.05.2021, 08:02 (aktualizacja 24.05.2021, 17:04)
  • LJK
Tragedia na łuku drogi. Mężczyzna zginął uderzając w drzewo fot. OSP KSRG Drelów
Ustalane są okoliczności wypadku drogowego. Z niewiadomych przyczyn kierujący Audi 27-latek na łuku drogi zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Nie udało się go uratować.

- Do zdarzenia doszło około godz. 6.30 w Zahajkach. 27-letni mieszkaniec gminy Drelów na łuku drogi zjechał z niej i uderzył w drzewo - informuje podinspektor Beata Miszczuk z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Mężczyzna zginął na miejscu. 

Jak ustalono, przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.

LJK

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
4 ŚLADY
4 ŚLADY 23.06.2021, 03:55
Już te Audi pewnie wyklepali rodzina pewnie już śmiga tym gruzem. Albo sprzedali i ktoś myśli , że śmiga nie bitym super samochodem a tu wyklepany jest z takiej kupy złomu . Ciekawe czy dobrze wyklepali i czy 4 śladów nie zostawia?
Roboooo
Roboooo 22.06.2021, 11:27
No nie wiem czy go wyklepią. Będzie ciężko. Ładnie rozwalony. Trzeba ostro klepać i dużo szpachli dawać i pewnie trzeba silnik poddać regeneracji i pasek rozrządu i pasek klinowy kupić bo tamte popękały pod wpływem uderzenia. Ale jest do wyklepania tylko sporo roboty będzie.
Mechanik Klepak
Mechanik Klepak 22.06.2021, 09:27
Będą musieli konkretnego mechanika i blacharza znaleźć aby wyklepać tą kupę złomu . Ale Polak potrafi . Myślę , że uda się wyklepać tą kupę złomu . Zaszpachlować i pomalować . Z silnikiem będzie więcej roboty ale też wyklepią . Myślę , że za 2 tygodnie ta kupa złomu będzie śmigać po naszych drogach jak nic . Tylko muszą dobrze go wyklepać i zbieżność ustawić aby czterech śladów opon nie zostawiał na drodze bo badań technicznych nie podbiją jak cztery ślady będzie zostawiał .
Ha ha ha ha
Ha ha ha ha 21.06.2021, 14:07
Co Ty piszesz jakie 50-60 km/h. Auto doszczętnie zniszczone musiał tym złomem jechać dużo więcej niż 50-60km/h. Przecież ten złom jest doszczętnie zniszczony, trudno będzie go wyklepać. Na moje oko musiał cisnąć grata tak z 70-80 km/h. Ale nie ma co się martwić wyklepią grata gdzieś u Cześka w stodole na klepisku. Po szpachlują pomalują i za tydzień ten klepany złom będzie stał na Allegro jako " igła", "nie bity", "okazja".
Prędkość
Prędkość 21.06.2021, 11:38
Gdyby jechał 20 km/h to by przeżył auto byłoby lekko uszkodzone ale tu prędkość była dużo większa. Po zniszczeniach auta widać , że musiał dużo szybciej jechać niż 20 km/h . Na bank jechał gdzieś tak 50 -60 km/h .
NJ
NJ 20.06.2021, 15:24
LBI w poniemieckim gruzie pomylił drogę publiczną z torem wyścigowym.
Kolejny mistrz przeliczył się ze swoimi umiejętnościami.
LBI
LBI 21.06.2021, 19:41
Ciekawe na jakich ty jeździsz blachach. A zapomniałem rowerów nie rejestrują 🙂 co ma tablica rejestracyjna do braku myslenia?
Sam jeżdże na LBI i jakoś do tej pory nic mi się nie stało. A jak wypadek i samochód na LB to przecież cisza. A najwięcej szczekają ci co sami nie potrafią jeździć albo nie jeżdżą wcale. Zastanów się Trochę co mówisz
Marcin
Marcin 28.05.2021, 11:16
Wiem, że popularne jest na wschodzie Audi. Nie ważne czy nowe czy ma 20 lat nigdy nie jest w stanie za mną jechać nawet ja jadę na granicy dopuszczalnej prędkości. Zawsze musi docisnąć i pokazać, że to audi. Też byłem młody i teraz jak sobie przypomnę robiłem głupie rzeczy ale nie warto się spieszyć i zawsze można dotrzeć do celu.
Kajfasz
Kajfasz 25.05.2021, 22:04
Dołaczył do niebiańskiego grona tych, co jeździli szybko, ale bezpiecznie.
Obserwator
Obserwator 25.05.2021, 21:37
A może autor wypadku tak chciał?
Draiwer
Draiwer 25.05.2021, 20:38
Niech policja poda na ilu kilometrach licznik się zatrzymał . To są ważne rzeczy.Pozdrawiam
kierowca
kierowca 25.05.2021, 18:50
DUŻO jest tych wypadków na łuku drogi ( w całej Polsce ), może coś stosują.
m.sz
m.sz 25.05.2021, 16:29
nadmierna predkość była przyczyną,nic innego jesli niewie ktoś jak było,nadmieniam i oznajmiam ,NIE MIGAJCIE SWIATŁAMI ZE POLICJA STOI-bo w ten sposób produkujecie warjatów na drogach a przez to cierpią najbliżsi.to tak na marginesie.pozdrawiam czytających moje sugestje
jacek
jacek 27.05.2021, 11:30
napisz jeszcze raz o co ci chodzi, bo to jakiś bełkot
Biały
Biały 25.05.2021, 09:47
Widać po aucie że musiał bardzo szybko jechać....dobrze że Sam się zabił a nie przypadkowo kogoś....
Ziom
Ziom 25.05.2021, 05:59
Cztery zera...
xxx
xxx 24.05.2021, 17:08
Szkoda chłopaka bo młody ale przepisowo to chyba nie jechał - spoczywaj w pokoju młody człowieku
jjo
jjo 24.05.2021, 14:08
nie wiem co to za auto. miazga, kupa blach została.
Nk
Nk 20.06.2021, 15:09
Poniemiecki gruz.
jacek
jacek 27.05.2021, 11:31
nie martw się , wyklepie się.
70 000 000
70 000 000 26.05.2021, 15:30
Audi Calzone

Pozostałe