Zaprezentują uczelniane talenty i pomogą dzieciom

  • 09.06.2021, 12:58
  • Karolina Rojek
Zaprezentują uczelniane talenty i pomogą dzieciom fot.archiwum
Już w następnym tygodniu na auli bialskiej uczelni będzie miał miejsce musical "Mamma mia". Studenci nie tylko chcą pokazać swoje artystyczne talenty, lecz także pomóc dzieciom, które wychowują się w domu dziecka.

Musical "Mamma mia" przygotowany przez studentów Państwowej Szkoły Wyższej im.Jana Pawła II w Białej Podlaskiej odbędzie się we wtorek (15 czerwca) o 18 na auli uczelni. Warunkiem wejścia na spektakl jest nabycie bezpłatnej opaski, które dostępne będą w budynku rektoratu w biurze samorządu w piątek (11 czerwca) w godzinach 11-13. W związku z obostrzeniami ilość opasek jest ograniczona.

Na spektakl można też przynieść kolorowanki, puzzle, zabawki do piaskownicy, kosmetyki czy słodycze, które trafią do dzieci z domu dziecka w Komarnie.

Karolina Rojek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rob
Rob 09.06.2021, 17:19
"Na auli " to można sobie grilla zarobić.

Pozostałe