Religijne spotkanie młodych

  • 09.06.2021, 17:07
  • Karolina Rojek
Religijne spotkanie młodych fot. fb Jerycho Młodych
Jak co roku młodzież z całej diecezji odwiedzi Pratulin, by wysłuchać konferencji, świadectw i wziąć udział we mszy świętej. Tym razem motywem przewodnim będzie życie błogosławionej Karoliny Kózkówny.

W tym roku Jerycho Młodych w Pratulinie odbędzie się w piątek (18 czerwca) o godzinie 18. Głównym tematem będzie życie błogosławionej Karoliny Kózkówny, dlatego tegoroczne spotkanie młodzieży nosi tytuł "Karoreakcja". 

Młodzież będzie mogła wysłuchać życiorysu błogosławionej, który przedstawią młodzi z Zabawy- miejsca, gdzie urodziła się Karolina, świadectwa czystości małżonków, konferencji Księdza Piotra Jarosiewicza, wziąć udział we mszy świętej oraz modlitwie uwielbienia. 

Karolina Rojek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe