Dzień otwarty w stacji doświadczalnej

  • 10.06.2021, 10:13
  • Karolina Rojek
Dzień otwarty w stacji doświadczalnej fot.archiwum
Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do rolników, niemniej jednak każdy może przyjść na dzień otwarty w Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian. Na zainteresowanych czeka dużo ciekawych atrakcji.

Dzień otwarty w Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Ciciborze Dużym 80 odbędzie się w czwartek (10 czerwca) o godzinie 10. Przybyli będą mogli zwiedzić poletka doświadczalne z odmianami zbóż jarych, kukurydzy, ziemniaków, zbóż ozimych, rzepaku, a także z odmianami roślin bobowatych, tj. łubiny, grochy, soja. Uczestnicy dnia otwartego będą mogli skorzystać również z doradztwa w zakresie uprawy roślin, doradztwa branżowego. Podczas wydarzenia będzie miało miejsce także spotkanie z przedstawicielami firm hodowlanych i rolniczych.

Karolina Rojek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe