Najmłodsi rywalizowali w muzycznym konkursie

  • 10.06.2021, 10:45
  • Karolina Rojek
Najmłodsi rywalizowali w muzycznym konkursie fot. fb Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kodniu
W ostatnim czasie miała miejsce już szósta edycja Powiatowego Festiwalu Solistów Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Tym razem do konkursu zgłosiło się 17 uczestników z wielu miejscowości powiatu bialskiego.

Uczestnicy konkursu organizowanego przez Gminne Centru Kultury Sportu i Turystyki w Kodniu byli oceniani w pięciu kategoriach. 

W kategorii "Przedszkole" pierwsze miejsce zajął Brajan Bułhak z Tuliłowa.

W kategorii klas 1-3 pierwsze miejsce zajęła Gabriela Kieczka z Drelowa, drugie miejsce zdobyła Zofia Litwiniuk z Motwicy i Wiktoria Bułhak z Tuliłowa, a na trzecim miejscu stanęła Anna Brodzka z Motwicy. 

W kategorii klas 4-6 pierwsze miejsce zdobyła Gabriela Sokołowska z Horodyszcza, drugie miejsce- Małgorzata Wasiluk z Terespola, a trzecie miejsce zajęła Aleksandra Tarasiuk z Zahajek i Izabela Kieczka z Drelowa.

W kategorii klas 7-8 pierwsze miejsce zajęła Dominika Bułhak z Tuliłowa, drugie miejsce zdobył Bartłomiej Juszkiewicz z Konstantynowa, a trzecie miejsce-Wiktoria Suszczyńska z Rokitna.

W kategorii osób z niepełnosprawnościami pierwsze miejsce zajęła Magdalena Sacharczuk z Kodnia.

O takich wynikach konkursu zadecydowało jury w składzie: Janusz Maleńczuk, Michał Płanda i Radosław Żyła.

 

Karolina Rojek

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stanisław
Stanisław Wczoraj, 12:18
I znowu ten Jasiek... Czy ten gościu zrozumie, że jest śmieszny jako "wokalista" ?!?! Wszędzie się "produkuje" i ZERO !!! W historii Białej Podlaskiej, byli o niebo lepsi WOKALIŚCI !!!

Pozostałe