Bialczanin otrzymał prestiżową nagrodę. Został najlepszym hotelarzem Europy

  • 10.06.2021, 13:54
  • Karolina Jaszczuk
Bialczanin otrzymał prestiżową nagrodę. Został najlepszym hotelarzem Europy fot. N. Piwowarczyk
Podczas prestiżowej gali European Hotel Managers Association przyznano tytuł Hotelarza Roku Europy bialczaninowi - Pawłowi Lewtakowi. Jest pierwszym nagrodzonym z Europy Centralnej.

Tegoroczna gala organizowana przez Stowarzyszenie Dyrektorów Hoteli European Hotel Managers Association odbyła się on-line. Nagroda i tytuł European Hotel Manager of the Year jest przyznawana co roku jednemu z członków stowarzyszenia, wybranemu przez zarząd spośród trzech nominowanych. W ubiegłym roku, głosami członków EHMA, Paweł Lewtak znalazł się w trzyosobowym finale w uznaniu za osiągnięcia zawodowe w swojej 20-letniej karierze hotelarskiej na stanowiskach managerskich, zarówno w obiektach sieciowych, jak i niezależnych. Rok później otrzymał nagrodę i tym samym został pierwszym nagrodzonym reprezentantem z Europy Centralnej.

- Bardzo się cieszę z tej nagrody, którą odbieram jako pozytywny akcent po niezwykle wymagającym, dla całej naszej branży i na całym świecie, roku pandemii, czasie pełnym wyzwań i trudnych decyzji. Od zawsze powtarzam, że za każdą nagrodą, sukcesem, tytułem stoi zespół ludzi – profesjonalnych, oddanych, pełnych pasji i poświęcenia. Na sukces pracuje cały sztab i jestem szczęśliwy, że mam za sobą zaufany zespół, z którym wspólnie przetrwaliśmy trudny czas, a teraz wracamy do normalności i razem świętujemy nasze małe sukcesy – stopniowe otwieranie hoteli, gastronomii, powracających gości i świetne opinie w internecie. - mówi Paweł Lewtak.

Paweł Lewtak urodził się i wychował w Białej Podlaskiej. To właśnie tu ukończył I  Liceum Ogólnokształcące im. J. I. Kraszewskiego. Obecnie jest dyrektorem generalnym warszawskiego Hotelu Polonia Palace oraz członkiem zarządu Hoteli Warszawskich „Syrena”. Firma jest właścicielem Hotelu Polonia Palace, Hotelu Metropol oraz Hotelu MDM.

Jeśli chodzi o stowarzyszenie EHMA, powstało ono w 1974 roku w Rzymie jako elitarna organizacja non-profit. Zrzesza obecnie ponad 400 przedstawicieli z 29 krajów. Organizacja promuje europejskie hotelarstwo i stawia na tradycje branżowe. - Członkowie stowarzyszenia regularnie uczestniczą w spotkaniach, konferencjach i wydarzeniach, podczas których nacisk stawia się na część merytoryczną, networking, innowacje w branży oraz rozwój i szkolenia. W po pandemicznej rzeczywistości organizacja stawia na „nowe pokolenie managerów” i planuje wiele zmian, aktualizacji oraz praktyk, które unowocześnią nie tylko samą organizację, ale przede wszystkim wpłyną na przygotowanie i dostosowanie europejskiego hotelarstwa do nowych wyzwań. - dodaje Lewtak.

 

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jjo
jjo 11.06.2021, 08:01
Można ? Można ! Gratulacje . Chciałem właśnie sprawdzić ile kosztuje w jego hotelu doba i nie ma miejsc nawet w listopadzie. Dobry jest.
Bolek
Bolek 10.06.2021, 19:47
A kiedy wygra "prestiżową" nagrodę...sprzątaczka, kucharz, sanepidowiec, pielęgniarka itd... ?!?!!?!? To Ci LUDZIE wykonują PRACĘ !!!!!!!!!!!!!!

Pozostałe