Pilotażowe zajęcia pod okiem Ministra Edukacji

  • 15.06.2021, 13:05
  • Karolina Rojek
Pilotażowe zajęcia pod okiem Ministra Edukacji fot. fb Ministerstwo Edukacji i Nauki
Ruszyła realizacja programu "WF z AWF" w postaci zajęć pozalekcyjnych dla dzieci ze szkół podstawowych. Bialska Akademia włączyła się do projektu. Odbyły się już pierwsze pilotażowe zajęcia, w których brał udział Minister Edukacji i Nauki.

We wczorajszych pilotażowych zajęciach wzięły udział uczniowie szkół podstawowych w Białej Podlaskiej, którzy ćwiczyli pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego, przeszkolonych przez ekspertów z AWF. 

- Program WF z AWF to 42 mln zł w ramach umowy z Akademiami w całym kraju i ponad 40 tys. nauczycieli zapisanych już na szkolenia. Dziękuję za to, że te zajęcia są tak profesjonalnie przygotowane. Takie są opinie nauczycieli. Te szkolenia wiele im dają. Zarówno dostęp do wiedzy teoretycznej, jak i komponentu psychologicznego, niezwykle ważnego po okresie pandemii - mówi Przemysław Czarnek, Minister Edukacji i Nauki. 

Nauczyciele wciąż mogą zgłaszać się do programu. Rekrutacja trwa do końca roku szkolnego.

 

Karolina Rojek

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
***pis
***pis 19.06.2021, 05:20
Czarnek na Madagaskar!!!!!!
Bialowu
Bialowu 16.06.2021, 09:28
Jakoś nie widać żeby dzieci ze szkół podstawowych brały udział, widać tylko te same dzieci na zdjęciach.....a gdzie inne dzieci są ??!!! Pewnie tylko dla wybranej jednej jakieś klasy to było ??

Pozostałe