Siostry Rudzkie nagrodzone po raz kolejny

  • 17.06.2021, 12:47 (aktualizacja 17.06.2021, 12:50)
  • Karolina Jaszczuk
Siostry Rudzkie nagrodzone po raz kolejny fot. nadesłane
Zuzanna i Lilianna Rudzkie to tegoroczne stypendystki miasta, które tworzą w Pracowni Grafiki Komputerowej "Piksel" i Akademii Sztuk Plastycznych "Magia Koloru". Znów zostały laureatkami ogólnopolskich konkursów.

Podopieczne Tatyany Luchna z Akademii Sztuk Plastycznych "Magia Koloru"  wzięły udział w ogólnopolskim konkursie "Nasz wiatrak - nasz dziedzictwo". Rada artystyczna przyznała pierwsze miejsce pracy wykonanej przez Liliannę Rudzką. Mała artystka odzwierciedliła zabytkowy wiatrak kamienny w miejscowości Szwarszczowice.

Swoje prace zaprezentowały także podczas konkursu Domu Kultury Siedlisko w Niepołomicach. Jury przyznało Zuzannie Rudzkiej pierwsze miejsce, a Liliannie, jej siostrze trzecie.

 

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe