Pięknie czytali, więc zostali nagrodzeni

  • 17.06.2021, 12:55
  • Karolina Jaszczuk
Pięknie czytali, więc zostali nagrodzeni fot. archiwum
Wczoraj (16 czerwca) w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łomazach odbył się VI Gminny Konkurs Pięknego Czytania. Jego celem było propagowanie kultury czytelniczej oraz ukazanie piękna języka ojczystego.

W jury zasiedli: Agata Chwalewska dyrektor GBP w Łomazach, Ryszard Bielecki dyrektor GOK w Łomazach, Monika Trochonowicz pedagog szkolny ZPO w Łomazach.  

W kategorii klas pierwszych jury najwyżej oceniło Krzysztofa Sinkiewicza. Drugie miejsce przyznano Zuzannie Charewicz.

Wśród klas drugich najlepsza okazała się Alicja Maciejewska. Kolejno drugie i trzecie miejsce zdobyły Klara Kapczuk i Anastazja Wołosowicz.

W klasach trzecich triumfował Michał Dyrdowski. Jury wysoko oceniło także Lenę Rusek. Na trzecim miejscu znalazła się Małgorzata Łojewska.

 

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe