Święto z myślą o kierowcach i kwiodawcach

  • 22.07.2021, 11:54
  • Karolina Jaszczuk
Święto z myślą o kierowcach i kwiodawcach fot. www.diecezja.siedlce.pl/parafie/parafia-sw-michala-archaniola/
W ostatnią niedzielę miesiąca (25 lipca) w jednym z bialskich kościołów odbędzie się Święto Kierowców i Krwiodawców. W programie znalazła się między innymi msza, pokazy strażackie, akcja oddawania krwi oraz poświęcenie pojazdów.

Święto Kierowców i Krwiodawców jest organizowane po raz kolejny przy kościele św. Michała Archanioła w Białej Podlaskiej. W tym roku odbędzie się w niedzielę (25 lipca). Tego dnia wydarzenie rozpocznie się mszą świętą i akcją oddawania krwi. Chwilę później będzie można zobaczyć symulację dachowania auta oraz pokaz strażacki w wykonaniu OSP Sławacinek Stary. Po każdej mszy świętej będzie można poświęcić swój pojazd.

Druga część święta zaplanowana jest na niedzielę (1 sierpnia). O 11.30 odprawiona zostanie msza święta za osoby oddające krew. Tuż po nabożeństwie będzie można usłyszeć koncert w wykonaniu Wojciecha Bardowskiego oraz Lizy Wesołowskiej.

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jan Konstanty
Jan Konstanty 27.07.2021, 20:52
krew oddały 22 osoby, chetnych było 26.
zebrano "wiadro" krwi tj. 9.900 ml
Rafał
Rafał 27.07.2021, 14:23
Piszę się krwiodawstwa.

Pozostałe