Miodowe chwile w nadbużańskiej gminie

  • 08.07.2021, 10:59
  • Wiktoria Wdowiak
Miodowe chwile w nadbużańskiej gminie fot. archiwum
Gminne Centrum Kultury w Kobylanach organizuje II Bialskopodlaskie święto miodu. Organizatorzy święta miodu zapewniają uczestnikom dobrą zabawę, wzbogaconą o wiele atrakcji. Partnerem medialnym wydarzenia jest portal BP24.pl

Święto miodu odbędzie się 1 sierpnia, na terenie rekreacyjnym przy kąpielisku w Kobylanach. Podczas imprezy można będzie degustować różne rodzaje miodów, wyroby oraz potrawy, w których nie zabraknie tego słodkiego składnika. Impreza wzbogacona będzie o prezentacje produktów regionalnych i rękodzieła. 

Lokalne Koła Gospodyń Wiejskich przygotują potrawy kuchni regionalnej. Organizatorzy zapewniają uczestnikom wiele atrakcji takich jak ,poznanie pszczoły miodnej w jej środowisku, liczne konkursy odbywające się na scenie oraz występy lokalnych zespołów ludowych. Uczestnicy święta miodu z pewnością spędzą w Kobylanach słodkie chwile.

Wiktoria Wdowiak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe