Szykują jarmark na św. Michała

  • 19.07.2021, 15:45
  • Wiktoria Wdowiak
Szykują jarmark na św. Michała fot. archiwum
W Białej Podlaskiej we wrześniu będzie miał miejsce Jarmark Michałowy. Jarmark organizowany jest w ramach Dni Patrona Miasta Św. Michała Archanioła.

Tegoroczna edycja Jarmarku Michałowego odbędzie się 11 września, na Placu Wolności w Białej Podlaskiej. Program spotkania zawiera kiermasz sztuki ludowej, rzemiosła artystycznego, rękodzieła oraz produktów lokalnych i regionalnych, którym towarzyszy muzyka i taniec ludowy.

Wystawców do zgłaszania udziału w Jarmarku Michałowym zapraszają Michał Litwiniuk, Prezydent Miasta Biała Podlaska, Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego w Białej
Podlaskiej oraz Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Białej Podlaskiej.

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia dostępne są w Centrum Informacji  Turystycznej i Kulturalnej w Białej Podlaskiej przy ul. Plac Wolności 10 lub pod numerem tel. 83 341 67 30. Formularz zgłoszeniowy i Regulamin Jarmarku Michałowego dostępny na stronie www https://cit.bialapodlaska.pl/.

Wiktoria Wdowiak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe