Pohulanka świętowała. Mają już 5 lat

  • 19.07.2021, 16:58
  • Wiktoria Wdowiak
Pohulanka świętowała. Mają już 5 lat fot. GOK w Łomazach
Zespół ludowy „Pohulanka” z Kopytnika miał przyjemność obchodzić swoje 5 święto istnienia. Uroczystość odbyła się w świetlicy wiejskiej w Kopytniku.

Zespół ludowy „Pohulanka” 17 lipca świętował swój Jubileusz 5- lecia istnienia. W uroczystości udział wzięło wielu wielu znaczących gości takich jak Jerzy Czyżewski, Wójt Gminy Łomazy czy Raid Haidar, Poseł na Sejm RP. Wydarzenie zostało wzbogacone o koncerty zespołów ludowych.

Na scenie wystąpiły takie zespoły jak : Studzianczanie ze Studzianki, Zielona Kalina z Dubowa, Poranna Rosa z Korczówki, Śpiewam bo Lubię z Łomaz, Raz na Ludowo z Huszczy, Luteńka z Koszoł oraz Jubilat Pohulanka z Kopytnika. Zespół otrzymał listy gratulacyjne oraz upominki. Na uroczystości nie mogło zabraknąć również przepysznego tortu, którym częstowani byli uczestnicy biesiady Pohulanki.

Wiktoria Wdowiak

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe