Popłyną szlakiem Kościuszkowskim

  • 20.07.2021, 11:25
  • Wiktoria Wdowiak
Popłyną szlakiem Kościuszkowskim fot. archiwum
Gmina Sławatycze organizuje spływ kajakowy szlakiem kościuszkowskim. Trasa spływu wyniesie 24 km. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Na 24 lipca zaplanowano kajakowy spływ szlakiem kościuszkowskim. Spływ ma zacząć się o godz. 10.00 i skończyć się po sześciu godzinach. Zapisami zajmuje się Marek Pomietło pod numerem tel. 606 972 793.

Program spotkania rozpoczyna się o godz. 9, zbiórką przy Urzędzie Gminy w Sławatyczach. O 9:15 ma nastąpić przejazd nad Bug do miejsca Wodownia. Godzina 10.00 przyniesie uczestnikom spływu odprawę oraz instruktaż. Spływ rozpocznie się o 10.15, zakończenie spływu i transfery zaplanowano na godz. 16. Trasa spływu przebiega z Pawluków do Sławatycz.

Organizatorami spotkania są Starostwo Powiatowe, Gmina Sławatycze oraz Firma Aktywny Wypoczynek – Marek Pomietło. Spotkanie objęte zostało Patronatem Honorowym Starosty Bialskiego oraz Wójta Gminy Sławatycze.

Wiktoria Wdowiak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe